2013 m. sausio 23 d., trečiadienis

Pamąstymai apie tikruosius namus ir žiemiška Baltijos jūros pakrantėJau seniai ruošiausi padaryti nedidelę žiemos fotosesiją Aarhus‘ui. Ir štai prieš kelias dienas netikėtai gavau pasiūlymą pasivaikščioti su viena panele. Nepriimti jo negalėjau, nes žinodama kiek kartų susitikimas buvo atšauktas ir vėl planuotas, atsisakyti būtų jau buvę kiek nekorektiška ir nemandagu, o ir susitikti labai norėjosi. Tad griebiau savo rožinį fotoaparačiuką, atitinkamai apsirengiau, nes nors šalčio daug ir nebuvo, bet vėjas niekadėjas viską pakreipdavo savo linkme, ir išskuodžiau pasivaikščioti.
Labai džiaugiuosi šiuo susitikimu, nes palietėme labai daug svarbių temų, viena iš jų – emigracija. Kadangi mūsų nuomonė šiuo atveju sutapo, tad buvo labai gera pasidalinti ja. Būdamos savo šalies patriotės dalinomės mintimis apie tai, jog niekada svečia šalis netaps tikraisiais namais. Gal  mums kol kas dar būtų anksti tai vertinti, bet tokią nuomonę priėjome naudodamiesi ne savo subjektyvia nuomone, bet dalindamosi žinomomis istorijomis, kai žmonės pragyvena svečioje šalyje 10 – 15 metų, jie vis dar nesijaučia kaip namuose, o ilgesį dažniausiai slepia viską vertindami per materialinę prizmę. Gal pasakysite: ką gi aš čia suokiu? Juk pati sėdžiu tame „užsienyje“, tačiau aš visada, visada žinau, ir tikiuosi šios nuomonės nepakeisiu, jog mano namai yra Lietuvoje. Šį mano požiūrį į gyvenimą ypač sustiprino atostogos Lietuvoje, nes suvokiau, jog kiekviena šalis turi trūkumų, kiekviena ir privalumų, bet tai kur mes užaugome, tai kur mums buvo įskiepytos vertybės visada bus artimiau...


Tai tiek mano pamąstymų, o pabaigai vienas vaizdelis, neseniai perskaitytas populiariame tinklapyje apie šeimą ir ne tik.

Mama sunkiai susirgo, tad sūnus susikrovė daiktus ir išvykdama pasakė:
-          Kaip pasveiksi, grįšiu.


Pamąstykite apie tai, o jūsų nuomonės lauksiu komentaruose.
Gražios likusios savaitės ir dar kartą pasikartosiu – nesušalkiteJ

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą