2014 m. vasario 22 d., šeštadienis

Gyvenimas keičiasi ir tik į gera

Yra sakoma, jog tikrieji namai, ten kur artimiausieji. Ir su tuo sutinku 120%. Tačiau, kai tenka dėl susiklosčiusių aplinkybių, siekių palikti tuos tikruosius namus, niekada nebūna lengva. Net ir po pusantrų metų gyvenimo Danijoje šios vietos dar negaliu pavadinti namais, nors ir labai norėčiau.
Ilgai nerašiau, bet kai nėra noro, tada ir ta mano raštliava gaunasi nei šiokia nei tokia. Nors ir nutiko begalo daug dalykų per pastarąjį mėnesį, tačiau tai laiko nebuvo, tai įkvėpimo.

Didžiausias naujumas  turbūt yra mano gyvenamoji vieta, kuria iš tiesų labai labai džiaugiuosi. Jau savaitė kaip gyvenu nebe miesto centre, bet taip gal net ir geriau (kol turiu mėnesinį autobuso bilietą:D). Kompaniją naujai pastatytame kotedže palaiko dar šeši studentai. Iš jų du bulgarai, trys broliukai latviai ir panelė iš Vengrijos. Žodžiu tikrai smagu. Šeštadienį atvykimo proga man netgi buvo surengta vakarienė su vynu, vėliau atsidėkodama ta proga kepiau tortą. Nuotraukų šį kartą nebus, ir pats kepinys šį kartą nebuvo itin kūrybingas, tiesiog  niekada nepavedantis “Rafaello”.

Paskaitos einasi kaip visada neblogai. Šį pusmetį kažkaip viskas taip nurimę. Turim tris dalykus: mokesčių teisę, asmeninius finansus ir etika su konsultavimu. Tad tai tik ir mokysimės iki Velykų. O be to be studijų dar dabar ir užsiimu šiek tiek kitokia veikla. Mokykloje, kurioje anksčiau dirbau, dabar lankausi kaip savanorė. Labai smagu jausti, jog kažkam gali padėti. O keisčiausia ir turbūt smagiausia dėl to, kad danams tai nesuprantama, kaip aš tokia noriu ateidinėti padėti be jokio užmokesčio. Bet tas šiltas jausmas širdelėje viską atperka. Labai šilti vaikai, ir nors nėra paprasta su jais bendrauti, bet aš stengiuosi... O beje taip ir puikus būdas lavinti danų kalbos žinias. Žodžiu vieni pliusai.
Darbas be abejonės yra kitas dalykas, kurio paieškoms dedu dideles pastangas, ir tikiu jog jis atsiras su laiku. Viskam ateina laikas,  dabar reikia laukti ir stipriai tikėti. O pavasaris jau čia. Gėlės žydi, oras šyla. Viskas bus gerai. Ar ne?:)


Beje vakar lankiausi čiuožykloje. Visi žinantys, kaip aš tai mėgstu, turbut supras, ką man tai reiškė. Bet vėlgi, žmonių pentadienio vakarą buvo be proto daug, tad nors ir šiaip ne taip išsiprašau ir gavau figūrines pačiūžas, tačiau labai daug malonumo čiuožimas vis dėlto nesuteikė. Nors pusvalandis praleistas ant ledo ir buvo šiokia tokia atgaiva mano kasdienybėje.  Tikrai negaliu skųstis, kaip tik turiu turbūt dėkoti už netikėtai pasitaikiusią progą. Tad užsičiaupiu ir dėkoju Dievuliui už savo dienas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą