2013 m. kovo 8 d., penktadienis

Šiandien tarptautinė moters diena? Tikrai?Penktadienis, paskutinis pirmadienis, paskutinė darbo diena,  kas dar paskutinio? Ai, prasideda paskutinis savaitgalis, šiandien aš laisva, išskyrus darbą, kaip jau minėjau prieš tai.  Taigi žengiu jau paskutines dieneles prieš atostogų pradžią. Ir kaip gi kitaip gali jaustis, jeigu ne laiminga, kai iki atostogų lieka 4 dienos.

Vis dėlto taip jau būna, jog visada prieš atostogas tenka nuveikti dvigubai daugiau negu paprastai. Taip ir man:
·         projekto rašymas (padaryta, ir tikiuosi daugiau nebereikė prie jo liestis, na nebent truputįJ),
·          knygų atidavimas (planai šiandienai),
·         paskutiniai pirkiniai, lauktuvės (beveik atlikta) 
·         drabužių paruošimas kelionei (ateitis)
·         Teisės kontrolinė užduotis (ateitis, ir nors norėčiau tai pradėti, negaliu, nes dar negavau pačios užduoties)
·         Business Economics kontrolinė užduotis (ir kodėl būtent prieš atostogas, o kai kam ir per jas)
·         Ir t.t.
Beje praeitą savaitę mes jau piknikavome lauke, įsivaizduojat? Taip taip, pavydėkit mums.
Du modeliai, viena priekyje, kita kairiajame šone:D

P.S Iki greitų susitikimų Lietuvoje (spėju per mano tingumą daugiau blog‘o įrašų iki atostogų neatsiras, bet tokia jau aš esu, ką padarysi)              

P.S.S.  Mielosios, brangiosios gyvenančios Lietuvoje, sveikinu su jūsų gražia švente. Sakau gyvenančios Lietuvoje, nes Danijoje tokios šventės nėra, t.y. ji buvo nuimta, kaip pažeidžianti lyčių  lygybę...


2 komentarai:

  1. Ir Tave su moters diena, (tiesa kiek pavėluotai) :)) Paskaitau tavo blogą kai tik turiu laiko, malonu, kad rašai, nes viskas labai įdomu! Paminėjai, kad turi darbą, būtų įdomu sužinoti, koks jis ir kaip sekėsi jį rasti, ir ar pakanka jo pragyvenimui? :))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū!!! Apie darbą jau esu minėjusi, bet pasikartosiu. Dirbu labai nedaug ir jis surastas per šeimininkę, su kuria gyvenu. Tai labai nedidelis, nors vis dėlto geriau negu nieko. Taigi dirbu vienoje mokykloje 4 val. per savaitę. Mano darbą ją išvalyti, pragyvenimui kol kas nepakanka, bet kažkaip kol kas gyvenu, su kitų pagalbomis:)Grįžusi vėl imsiuosi intensyvių darbo paieškų, ir tikiuosi šį kartą sėkmingai:)

    AtsakytiPanaikinti